Takvimlerinizi işaretleyin: 'Grand Theft Auto VI' 2025'in sonlarında raflarda olacak

Rockstar Games, “Grand Theft Auto VI ”nın 2025 yılının sonlarında piyasaya sürüleceğini duyurarak dünya çapındaki oyun meraklıları arasında heyecan ve spekülasyona yol açtı.  

“Grand Theft Auto VI ”nın çıkışına ilişkin uzun süredir beklenen haber nihayet Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two Interactive tarafından doğrulandı. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir duyuruda Take-Two Interactive, merakla beklenen video oyununun 2025 sonbaharında raflarda yerini alacağını açıkladı.  

Somut bir çıkış tarihi teyit edilmemiş olsa da, şirketin mali rakamları potansiyel lansman penceresinin daraldığını gösteriyor. Gerçekten de bu güncelleme, sevilen “Grand Theft Auto” serisinin bir sonraki oyunuyla ilgili haberleri merakla bekleyen oyuncular arasında yeni bir heyecan yarattı.  

Bununla birlikte, “Grand Theft Auto” serisinin başarısına şüphesiz tartışmalardan payına düşeni almak da eşlik etmiştir. Seri, başlangıcından bu yana içeriği, temaları ve şiddet ve suç davranışlarının tasviriyle ilgili çok sayıda tartışmanın merkezinde yer aldı.  

Her yeni bölüm sınırları daha da zorladıkça, 'Grand Theft Auto' etrafındaki tartışmalar daha da yoğunlaşıyor. Bazıları bunu sanatsal bir ifade biçimi ve çağdaş toplumun bir yansıması olarak görürken, diğerleri bunu etkilenebilir zihinler üzerinde zararlı bir etki olarak kınıyor. 

Photo Credits : Photographie Chris DELMAS / AFP©  

With ETX / DailyUp

En çok oynanan oyunlar