Epic Games I Lego przygotowują grunt pod przyszłą współpracę

W ramach niedawnej współpracy, Epic Games i Lego połączyły siły, aby stworzyć najnowszą odsłonę serii gier "Fortnite". To strategiczne partnerstwo łączy specjalistyczną wiedzę, obiecując innowacyjne i wciągające wrażenia z gry.

Oczekuje się, że połączenie tych dwóch kreatywnych potęg wprowadzi świeży wymiar do serii "Fortnite". Gracze mogą spodziewać się gry, która nie tylko przesuwa granice wirtualnej rozgrywki, ale także integruje ukochaną fizyczność i kreatywność związaną z Lego.

Rzeczywiście, nowo zaprezentowana gra, zgodnie z tradycją poprzednich iteracji Fortnite, jest dostępna do pobrania za darmo. Prezentuje żywy i animowany krajobraz, do którego przyzwyczajeni są entuzjaści Fortnite, ale z kreatywnym akcentem. 

Czwartkowe ogłoszenie oznacza kamień milowy jako pierwszy duży wspólny projekt Lego i Epic od czasu ujawnienia znaczącej wspólnej inwestycji w kwietniu 2022 roku. W tym czasie Lego, we współpracy z Sony, zadeklarowało znaczną inwestycję w wysokości 2 miliardów dolarów w firmę Epic Games z siedzibą w Północnej Karolinie. Ta strategiczna inwestycja nie tylko pokazała zaangażowanie finansowe Lego i Sony w Epic Games, ale także zasugerowała potencjał przyszłych wspólnych przedsięwzięć.

 

Photo Credits : Photography Joseph Prezioso / AFP© 

With ETX / DailyUp

En çok oynanan oyunlar