‘Space Invaders: World Defense’ will be available for download on Google Play and the App Store soon

1978'de tüm dünyada popüler olan ‘ Space Invaders ’, artırılmış bir gerçeklik ( AR ) ile mobil oyun versiyonuyla geri dönüyor. Orijinal oyunun arkasındaki Japon yayıncı Taito, bu yaz yeni nesil oyuncuları büyülemeyi amaçlayan ‘ Space Invaders: World Defense ’ 'i piyasaya sürecek.

Google'ın ARCore teknolojisinden yararlanan oyun, Google'ın uydu görüntü veritabanındaki topolojik verileri kullanarak 3D nesneleri gerçek dünya ortamına sorunsuz bir şekilde entegre ederek sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Bu AR uyarlamasında oyuncular, çevrelerine saldıran uzaylıları avlamak ve ortadan kaldırmak için bir arayışa girerler. Akıllı telefon kameralarını potansiyel uzaylı sıcak noktalarına işaret ederek, oyuncular pikselli işgalcilerin gerçek dünya sahnesine sorunsuz bir şekilde karıştığına tanık olacaklar. Oyun, benzersiz ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sunan artırılmış gerçeklik teknolojisindeki son gelişmelerden yararlanıyor.

‘ Space Invaders: World Defense ’, bu yaz hem App Store üzerinden hem de Android'de Google üzerinden indirilebilecek. Sürüm, Google Haritalar'ın ARCore teknolojisi alanına girmesini ve artırılmış gerçekliği günlük deneyimlere dahil etme potansiyelini yakından takip ediyor.

Bu mobil tabanlı canlandırma ile ‘ Space Invaders ’, Pokémon GO fenomeninin ötesinde artırılmış gerçeklik oyunlarıyla halkın ilgisini yeniden çekmeyi amaçlıyor. En son teknoloji ile birleştikçe, oyuncular kendi gerçek dünya çevrelerinde ikonik "Uzay İstilacıları" ile sürükleyici bir karşılaşma için sabırsızlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=fvA7v5noVjc

En çok oynanan oyunlar